Вуличний спортивний майданчик

Вуличний спортивний майданчик – Як спроектувати та влаштувати просто неба?

Завдяки ретельному плануванню та дизайну ви можете мати своє відповідне місце просто неба для любителів фітнесу, яким потрібна альтернатива критим тренажерним залам з поганою вентиляцією, обмеженим простором та великою кількістю людей (*не враховуючи час на дорогу до спортивного залу).

 

Чому вам варто подумати про відкритий вуличний спортивний майданчик для свого парку чи зони відпочинку?

 

Ці альтернативи тренуванням у приміщенні пропонують кілька переваг для вас, хто бажає тренуватись на вулиці.

Вуличні спортиві майданчики просто неба пропонують людям можливість вийти на вулицю та подихати свіжим повітрям під час тренувань. Центри з контролю та профілактики захворювань зазначають, що проведення часу на свіжому повітрі може сприяти покращенню психічного та фізичного здоров’я.
Перебування на сонці спонукає організм виробляти вітамін D, і люди, які проводять занадто багато часу вдома, можуть мати дефіцит цього важливого мікроелемента.
 

 

Вуличний спортивний майданчик – який бюджет?

Бюджет є одним із найважливіших аспектів проекту. Він визначатиме розмір і кількість обладнання, яке ви можете розмістити спортивний майданчик на відкритому повітрі. Громадські кошти або пожертвування можуть вносити кошти в бюджет громадських вуличних спортивних майданчиків просто неба.
 

 

Розташування.

Розташування вашого мсця для тренувань на відкритому повітрі має важливе значення для комфортного використання вуличного спортивного майданчика. Тому плануйте ділянку з особливою ретельністю.
Подумайте про розташування, щоб зробити доступ до спортивного майданчику зручним атренування комфортним.
Крім того, розмістіть його на достатній відстані від будинку, щоб забезпечити достатньо простору, для людей які використовують обладнання.

 

Планування ділянки.

Ділянка, яку ви виберете для спортивного майданчика, повинна мати хороший дренаж і достатню кількість тіні, щоб у цьому місці було комфортно влітку.
Можливо, вам знадобиться насипати грунт або щебень на місця з низьким рівнем, щоб запобігти накопиченню води, що може становити загрозу безпеці. Як правило, майданчик повинен мати бетоне та резинове покриття з нахилом у всіх напрямках, щоб дощова вода відтікала від тренажерів та не завдавала не зручностей спортсменам.
Якщо поблизу є дерева чи кущі, можливо, доведеться підрізати або видалити деякі з них, щоб встановити обладнання. Тим не менш, простір виграє, якщо залишити кілька дерев, щоб створити природну тінь у найспекотніші місяці року. Обов’язково захистіть основи дерев, що залишилися, решітками для дерев. Ці невеликі огорожі обертаються навколо стовбурів дерев, щоб захистити користувачів вуличного спортивного майданчика від випадкового наткнення на дерева, і захистити дерева від можливих ударів та пошкоджень.
Щоб зберегти прохолоду протягом літа, розмістіть комерційні парасольки або інші тіньові накриття навколо, щоб створити тінь, якщо в цій локації немає дерев. Ці конструкції також захистять обладнання від таких елементів, як УФ-промені.
 

Безпека.

Безпека є життєво важливою для тих, хто використовує тренажери на відкритому повітрі. Крім того, конструкція має перешкоджати вандалізму та захищати обладнання. Розгляньте можливість встановлення огорожі навколо вуличного спортивного майданчика, яка забезпечить доступ лише в години роботи станції або для тих, хто має ключ або код.
Додаткова функція безпеки, яку слід враховувати, особливо якщо власники дозволять людям користуватися вуличний спортивний майданчик після настання темряви, це освітлення. Прожектори можуть дозволити тривале використання вуличного спортивного майданчика після настання темряви або в похмурі дні. Крім того, додаткове світло забезпечує безпеку для тих, хто знаходиться на місці.
 

Поверхня.

Поверхня майданчика має бути не слизкою під час дощу та амортизуючою. Деякі популярні варіанти включають гумове покриття та сипучий матеріал поверхні. Конкретний тип покриття, який ви виберете, залежатиме від вашого бюджету та типів обладнання, яке ви встановлюєте.