Кроссфіт стійка М4 Standart 1-2 (до стіни) на 2 особи.

14,380 грн.14,583 грн.

Кроссфіт стійка пристінного типу для особистого застосування або використання в кроссфіт зонах.

Комплектація

стійка 80х80х3 – 2,7 м – 2 шт
посилений турнік 1,1м – 3 шт
гаки для штанги – 1 пара
страховки для штанги – (замовляються окремо)

Кріплення для монтажу в підлогу та стіни в комплект не входять. Для кріплення стійок або турників – необхідні анкерні болти 12 мм, тип яких вибирається виходячи з матеріалу підлоги і стін.

Описание

Полегшений Варіант Стійки для Кроссфіту для невеликого спорту залу або Кроссфіт Куточка. Стійка від М4 добре підійде для виконання присідань, підтягувань чи жиму лежачи.
Стійку можна доукомплектувати практично будь-яким обладнанням від М4 або розширити пізніше.


Інструкція складання Кроссфіт стійки:

1. Для зручності, виконайте попереднє складання стійки М4 на підлозі. Болти слід затягнути “від руки”. Після цього, підніміть стійку і встановіть місце її передбачуваної установки.

2. Перевірте (паралельність стійок) всі відстані на рівні турників і біля основи стійок (у підлоги), ці відстані повинні бути однаковими. Тобто, якщо на рівні турніка (вгору стійки) відстань між стійками та від стіни становить 1,1 метра, то такі самі відстані мають бути й у підставі стійки.

3. Позначте отвори для свердління

4. Покладіть стійку на підлогу або відсуньте вбік і просвердліть отвори. Варто звернути увагу, що отвори в стіні та в підлозі можуть мати різні діаметри та різні фіксуючі елементи.

5. Поверніть стійку на місце встановлення та зафіксуйте її у щойно просвердлених отворах. Після цього можна затягнути стійку гайковими ключами.

Детали

Колір

Чорний колір, Інший колір