Кроссфит стойка М4 Standart 1-3 на 3 особи (до стіни)

23,530 грн.30,200 грн.

Кроссфит стойка для зон кроссфіту або функціонального тренінгу. Дозволяє вмістити до 5 спортсменів. Підходить як для невеликих кроссфіт зон у тренажерних залах або зон функціонального тренінгу контактних видів спорту (бокс, ММА, боротьба). Можливе розширення або зміна комплектації.
Комплектація “Кроссфит стойка” і докладна 3D модель вказана в описі

У Вас є пропозиція дешевша? надішліть його нам і ми постараємося запропонувати Вам ціну нижче, за умови збігу характеристик!.
Кріплення для монтажу в підлогу та стіни в комплект не входять. Для кріплення стійок або турників – необхідні анкерні болти 12 мм, тип яких вибирається виходячи з матеріалу підлоги і стін.

Описание

Кроссфит стойка Невелика, відмінно підійде для маленького залу. Силова рама 1-3 вміщує до 5 спортсменів, що одночасно займаються, містить 1 місце під штангу.

Кроссфит стойка виготевлена з товстостінного металу та покрита шаром надійного порошкового фарбування. Максимальна висота стандартного варіанта 2,7 м, проте за бажання її можна збільшити до 3,3 м або 4 метри.
Стандартний варіант силовий кроссфіт рами 1-3 комплектується всім необхідним кріпленням та гаками для штанги, але за бажання ви можете доукомплектувати її будь-яким аксесуаром з лінійки М4.

посилена конструкція

посилена конструкція

Лазерна обробка

Лазерна обробка

Надійне та якісне порошкове фарбування

Надійне та якісне порошкове фарбування

товстостінний метал (товщина стінки 3 мм)

товстостінний метал (товщина стінки 3 мм)

Універсальна та взаємозамінна конструкція

Універсальна та взаємозамінна конструкція

Турники (перекладини) оснащені підсилюючими елементами, а товщина монтажних пластин становить 8 мм, що дозволяє досягати максимально можливої ​​жорсткості конструкції за таких розмірів.

У процесі експлуатації кросфіт стійки, можливе розширення цієї конфігурації до будь-якої з доступних на сайті. Всі частини кроссфіт стійок М4 взаємозамінні та стандартні.

Комплектація стійки для Кроссфіту 

– стійки 80х80х3 2,7 м – 3 шт
– турнік подвійний 1,1 або 1,8 м – 4 шт
– турнік одинарний посилений 1,1м – 1 шт
– гаки для штанги – 1 пара
– болти та анкера для кріплення

габаритні розміри

– Довжина 3,14м
– Ширина 1,1 … 1,8 м (на вибір)
– Висота 2,7м або 4 м

Матеріал – сталь
Фарба – порошкове фарбування

Детали

Комплектація

Стандартна конфігурація, Розширена конфігурація

Колір

Чорний колір, Інший колір