Кроссфіт стійка М4 Standart 1-3 на 3 особи (до стіни)

22,850 грн.31,100 грн.

Силова рама для зон кроссфіту або функціонального тренінгу. Дозволяє вмістити до 5 спортсменів. Підходить як для невеликих кроссфіт зон у тренажерних залах або зон функціонального тренінгу контактних видів спорту (бокс, ММА, боротьба). Можливе розширення або зміна комплектації.

Комплектація стійки для Кроссфіту  і докладна 3D модель вказана в описі

У Вас є пропозиція дешевша? надішліть його нам і ми постараємося запропонувати Вам ціну нижче, за умови збігу характеристик!.

Очистить

Описание

Невелика стійка для кроссфіту, відмінно підійде для маленького залу. Силова рама 1-3 вміщує до 5 спортсменів, що одночасно займаються, містить 1 місце під штангу.
Стійка виконана з товстостінного металу та покрита шаром надійного порошкового фарбування. Максимальна висота стандартного варіанта 2,7 м, проте за бажання її можна збільшити до 3,3 м або 4 метри.
Стандартний варіант силовий кроссфіт рами 1-3 комплектується всім необхідним кріпленням та гаками для штанги, але за бажання ви можете доукомплектувати її будь-яким аксесуаромз лінійки М4.

Турники (перекладини) оснащені підсилюючими елементами, а товщина монтажних пластин становить 8 мм, що дозволяє досягати максимально можливої ​​жорсткості конструкції за таких розмірів.

У процесі експлуатації кросфіт стійки, можливе розширення цієї конфігурації до будь-якої з доступних на сайті. Всі частини кроссфіт стійок М4 взаємозамінні та стандартні.

Комплектація стійки для Кроссфіту 

— стійки 80х80х3 2,7 м — 3 шт
— турнік подвійний 1,1 або 1,8 м — 4 шт
— турнік одинарний посилений 1,1м — 1 шт
— гаки для штанги — 1 пара
— болти та анкера для кріплення

габаритні розміри

— Довжина 3,14м
— Ширина 1,1 … 1,8 м (на вибір)
— Висота 2,7м або 4 м

Матеріал — сталь
Фарба — порошкове фарбування
 

Детали

Комплектация

Стандартная конфигурация, Расширенная конфигурация

Цвет

Черный цвет, Другой цвет

Стойки

Стандартная перфорация, Нумерованная перфорация