Кроссфіт станція М4 для персонального спортивного майданчика.

45,402 грн.47,000 грн.

Функціональна рама для Кроссфіту та Фітнесу, відмінно підійде для індивідуальних тренувань або для невеликих залів.

Стійка для Кроссфіту оснащена косим виносом на 4 поперечини для розвитку сили та спритності, зручною шведською стінкою, 1 місцем для штанги, класичним турником для підтягувань та виходів на дві руки, брусами для ожимань, мішенню для кидків набивного м’яча та кронштейном для канату.

Профілі всіх стояків 80х80, і всі елементи конструкції збірні та кріпляться за допомогою болтів.

 

Очистить

Описание

Кросфіт станція для індивідуального використання на дачі, котеджі, заміському або приватному будинку. При розміщенні станції на вулиці, рекомендуємо окрім порошкового фарбування стійки та деталей, виконати додатково та оцинкування металевих виробів, що значно продовжить термін служби покриття стійки. Дану станцію можна використовувати як дитячий спортивний майданчик (замість каната можна повісити гойдалки або дитячі кільця), так і як класичну кроссфіт станцію. Або об’єднати в одну стійку і кроссфіт станцію та дитячий спортивний майданчик.

Компактна та міцна стійка для Кроссфіту забезпечить комфортні тренування, з можливістю розширити її функціонал за допомогою доступних аксесуарів, що значно підвищить варіативність тренувань, а значить і функціональність.

Конструкція всіх Кроссфіт стійок (станцій) виробництва М4 — універсальні та взаємозамінні, що дає Вам можливість при замовленні (або в процесі використання стійки) проводити дооснащення станції необхідним навісним обладнанням або повністю змінити конфігурацію стійки.

Стійку можна доукомплектувати кронштейном для підвісу боксерського мішка.

Детали

Цвет

Наружное исполнение (доп слой), Черный цвет, Другой цвет