Турнік настінний HB4 для кроссфіту. Турник посилений для підтягування кипінгом

3,380 грн.

HB4 – Універсальний турнік для кроссфіту, є еволюційним продовженням популярного настінного турніка HB2. Відмінною особливістю турніка HB4 є:

  • збільшений винос від стіни до 850 мм (85 см)
  • універсальна система кріплення перекладин
  • можливість заміни та використання перекладин різного типу та різним діаметром хвата 28 або 33 мм
  • Сумісний з перекладинами від силових стояків та рам М4
  • Йде в комплекті з усім необхідним кріпленням
  • можливе використання оцинкованої поперечини (без фарби) для кращого зчеплення та хвату

Настенный турник для кроссфита HB4 позволяет создать «цепочку» связанных турников на стене любой длинны с длинной пролета от 1 до 1,5 метров. При этом монтаж турника возможен как на стену так и на стойки или кроссфит станции.

Описание

Зварні шви турніку HB4 – Усі шви проварені професійним зварювальником на промисловому устаткуванні. За якість зварювання Вам не варто турбуватися. Турнік HB4 має дуже міцну конструкцію.

Спеціальна фарба турніка HB4 – Усі турники М4 пофарбовані порошковою фарбою. Окремо варто згадати структурну спеціальну фарбу труби перекладини, вона пофарбована в такий тип фарби для покращення зчеплення рук спортсмена та перекладини.

Ніяких гумових накладок на турнікуHB4дешеві турніки використовують звичайну глянсову фарбу, на якій руки дуже швидко зісковзують і довго не вдасться провисіти на турніку. Також на глянцевій фарбі не тримається магнезія, для зручнішого використання таких турників інші виробники використовують гумові накладки. Але на таких турниках (з гумовими накладками) швидко зриватимуться мазоли при підтягуваннях кипінгом. Наша труба перекладини пофарбована в структурну фарбу для кращого зчеплення рук при використанні магнезії.