Силова рама для присідань та жиму лежачи розширена. Вуличний спортивний комплекс

26,000 грн.

Посилена силова рама для присідань та жиму лежачи. Вуличний спортивний комплекс.

Силова рама оснащена:
Опорні стійки з профілем 60х80х3 та висотою 2,2м
Балки з профіля 60х60
Порошкове покриття
Різні кольори (по каталогу RAL)
J-образні гачки в комплекті

Вартість уточнюйте.

Артикул: squat-rack-2700-hard Категории: , ,

Описание

Силова рама для присідань та жиму лежачи розширена M4Fitness пропонує конфігурацію, що дозволяє практично безмежні можливості для силових тренувань в залі або на вулиці.

Силова рама ідеально підходить для присідань, жиму лежачи, жиму штанги лежачи, станова тяга, жиму штанги лежачи та інших вправ. Рама слугує опорою або захисною сіткою, коли використовується важка вага.

Наявність силової стійки у вашому тренажерному залі дозволяє проводити силові тренування на вищому рівні, а також правильно виконувати вправи з важкою атлетикою.

Чому варто обрати Силова рама від M4Fitness?
Якщо ви любите силові тренування, універсальність силової стійки важко перевершити. Від звичайних вправ, таких як присідання, жим штанги та підтягування до силового ліфтингу, ви можете виконати величезну кількість різноманітних вправ.

Якщо ви хочете отримати універсальність від обладнання, у вас є місце і відповідна висота для його встановлення, тоді покупка силової стійки – це чудовий спосіб налаштувати себе на виконання буквально сотень вправ. Модульна конструкція, ретельно продумана системи болтів, великий асортимент доповнень які ви можете придбати, щоб збільшити кількість вправ, які ви можете виконувати.

Чому варто вибрати Силова рама M4Fitness?
Незалежно від того, чи називаєте ви її силовою стійкою або рамою для присідань, ця металева рама поставляється з двома J-образними гаками в комплекті (по одному з кожного боку стійки), які ви розміщуєте на потрібній висоті для виконання присідань або жиму штанги лежачи. Силова стійка Hammer Strength поставляється з рядом доповнень (показаних нижче) і всіма інструментами для виконання широкого спектру вправ в безпечному і міцному середовищі.

Будь ласка, зверніть увагу, що на зображеннях показані додаткові надбудови та кріплення, лише для ілюстрації. Будь ласка, запитуйте, якщо вам потрібні роз’яснення щодо того що входить до комплекту або, що ви бажаєте додати.

Силова рама M4Fitness для присідань та жиму лежачи розширена

Кожна силова рама M4Fitness виготовляється на замовлення.
Доставка по Україні