Вуличні тренажери

Вуличні тренажери. Вуличні рами для кросфіту.

Відкрийте для себе найкращий вибір вуличних тренажерів від M4Fitness. Наш асортимент розрахований на приватних, комерційних і державних клієнтів, забезпечуючи доступ до професійних Кросфіт-рішень.

Незалежно від того, чи перетворюєте ви свій задній двір на фітнес-зал, чи облаштовуєте місцеві парки, чи оснащуєте установи, у нас є все необхідне, варіація нашого кросфіт обладнання для встановлення на вуличних спортивних майдачиках.

Ввуличні тренажери розраховані на довговічність, спроектовані з урахуванням зручності для користувача та включають в себе різноманітні варіанти кастомізації. Ввуличні тренажери створені, щоб протистояти стихії, наше Кросфіт обладнання має додаткові кроки обробки, зроблені під час виробництва.

Ознайомтеся з нашим асортиментом: вуличні тренажери, кросфіт станцій, кросфіт стійок, силова рама, TRX ферм, турників, кросфіт рам та іншого, що сприяє фізичній активності та залученню громадськості. Покращуйте свій досвід занять Кросфітнесом на свіжому повітрі разом з M4Fitness.

Представлено 19 товаров