Настінний турнік HB2. Турник посилений для Кроссфіту

2,965 грн.

Настінний турнік HB2 спеціально виготовлявся для занять кроссфітом (підтягування кипінгом) в домашніх умовах.

Діаметр хвата 33 мм
Відстань перекладини від стіни 67 см або 71 см (залежно від установки перекладини)
Відстань між консолями до 1,2 метра
Вага: 14 кг (11,3 кг – 2 консолі та 2,4 кг. перекладина)

Доступно для предзаказа

Описание

Сталь турніку HB2 – Турник виконаний з товстостінної сталі. Як відомо, на підтягуваннях кипінгом або батерфляєм (підтягування в кроссфіті або підтягування з розгойдуванням) створюється набагато більше навантаження на турнік, ніж під час виконання строгих (чистих підтягувань). У зв’язку з цим ми виготовили всі несучі елементи тільки з товстостінної сталі 4 мм і 8 мм. Використання таких матеріалів у нашому турніку зводить до мінімуму утворення люфтів або прогинів консолей, що підтримують.

Зварні шви турніку HB2 – Всі шви проварені професійним зварювальником на промисловому устаткуванні. За якість зварювання Вам не варто турбуватися. Турнік HB2 має дуже міцну конструкцію.

Спеціальна фарба турніка HB2 – Турніки для кроссфіту М4 пофарбовані порошковою фарбою. Окремо варто згадати структурну спеціальну фарбу труби перекладини, вона пофарбована в такий тип фарби, що дозволяє покращити зчеплення рук спортсмена та перекладини.

Ніяких гумових накладок на турнікуHB2 – Дешеві турніки використовують звичайну глянсову фарбу, на якій руки в процесі виконання вправи зісковзують, що не дозволяє довго «повисіти» на турніку. На глянсовій фарбі не міститься магнезія. Для зручності використання таких турників інші виробники використовують гумові накладки, які сприяють появі мозолів та їх зриву під час підтягування кипінгом. Наша труба перекладини пофарбована в структурну фарбу для кращого зчеплення рук при використанні магнезії.