Кросфіт стійка M4 Standart 2-4 на 4 особи (до стіни).

32,700 грн.57,800 грн.

Стійка для Кросфіту 2-4. Номінальний розрахунок допускає 2 місця для штанги або 4 місця для підтягувань, але при необхідності можна використовувати 4 монтажні турники як додаткові місця для підтягувань, що додасть 4 додаткові місця.

Стійка покрита надійним порошковим фарбуванням, можна нанести цинкове покриття, що збільшить термін служби лакофарбового покриття при монтажі стійки на вулиці.

Комплектація стійки для Кросфіту 2-4  і докладна 3D модель вказана в описі. Кріплення для монтажу в підлогу та стіни в комплект не входять. Для кріплення стійок або турників – необхідні анкерні болти 12 мм, тип яких вибирається виходячи з матеріалу підлоги і стін і перебувають окремо.

У Вас є пропозиція дешевша? надішліть його нам і ми постараємося запропонувати Вам ціну нижче, за умови збігу характеристик!.

Описание

Кросфіт стійка M4 Standart 2-4 розрахована на 4 особи. Дана стійка ідеально підійде для кросфіт зон у спортивних комплексах або тренажерних залів середніх та малих розмірів. Кросфіт стійку можна укомплектувати “трикутними” турниками для “виходів на перекладині”, мішенями для кидків м’яча, консолями страхування. Стандартна висота кросфіту станції 2,7 метра, але при необхідності можна замовити висоту стійок 3,3 і 4 метри.

У комплект поставки входять 4 J-гаки для штанги та всіма необхідними болтами.

комплектація Кросфіт стійка

– стійка 80х80х3 2,7 м – 4 шт
– турнік подвійний 1,8м – 5 шт
– турнік одинарний 1,1м посилений – 2 шт.
– гаки для штанги – 2 пари
– болти для кріплення
 

Детали

Комплектація

Стандартна конфігурація, Розширена конфігурація, Преміум конфігурація

Колір

Чорний колір, Інший колір