Кроcфіт рама

Кроcфіт рама (Кроссфіт станція) є невід’ємною частиною будь-якої зали для Кроссфіту (Кроссфіт) або вуличного спортивного майданчика, 50% усіх вправ з Кроссфіту виконується саме на Кроcфіт рама. Комплектацію Кроcфіт рама ми підбираємо практично під будь-який тип та розмір зали, та виробляємо необхідну комплектацію. А стандартизована і модульна конструкція дозволяє змінювати конфігурацію стійок в процесі всього терміну експлуатації рами.

Всі кроссфіт рами діляться на 2 великі категорії:
Кроссфіт станції – багатофункціональні силові рами, що стоять окремо, з кріпленням тільки в підлогу, застосовуються в приміщеннях, в яких немає проблем з вільною площею або відсутня можливість кріпитися до стіни.
Кроссфіт стійки – багатофункціональні рами з кріпленням у стіну та підлогу. Знаходять своє застосування в залах малих та середніх розмірів, у яких прагнуть найефективніше використовувати простір.

Будь-яку Кроcфіт раму М4 можна доукомплектувати необхідним аксесуаром нашого виробництва.
Низька ціна Кроссфіт станцій М4 досягається за рахунок скорочення витрат у виробництві, а також використання власних виробничих потужностей. При виготовленні обладнання ми використовуємо якісний товстостінний матеріал і витримуємо ідеальне співвідношення ціна/якість.

Переваги стійок та кроссфіт станцій М4:
Міцність – ми не економимо на матеріалах у критично важливих частинах стійок і конструкцій, ми ніколи не використовуємо тонкостінні матеріали.
Надійні з’єднання – Компанія М4 не лінується готувати (вирізати) отвори для кріплення турників, після чого їх обварюємо. Більшість інших виробників спортивного обладнання просто приварюють турніки встик. Для забезпечення безпеки та довговічності виробу ми використовуємо найсучасніше професійне обладнання.
Обмін деталей – Для залів, що вибрали стійки М4, передбачена програма «trade in» яка дозволить у разі оновлення (перехід на іншу конфігурацію) обміняти стандартні модулі стійок на нові (віддати старі «зайві» та взяти нові) сплативши лише доставку та різницю у вартості.
Лазерна обробка – Стійки серії PRO проходять лазерну обробку поверхонь, що дозволяє досягати високої точності виробів та наносити нумерацію отворів.