М’яч для кроссфіту 9 кг. (Медбол) Набивний м’яч. Wall Ball 9 kg

М’яч для кроссфіту (медбол) – це універсальний спортивний снаряд, виконаний з міцного вінілу, що дозволяє використовувати його для інтенсивних тренувань з високими навантаженнями. Не ковзна поверхня забезпечує надійне захоплення м’яча, комфорт і безпеку під час виконання різних вправ.
Діаметр м’яча 350 мм.
Колір чорний . синій
Можливість обміну старого м’яча на новий

Этого товара нет в наличии, заказ недоступен.

Описание

Цей тип медбола має одне уточнення – цей м’яч для тренувань називається WallBall (ВолБол). Основне призначення цього м’яча, кидки в ціль.
Звичайні медболи не зовсім підходять для кидків, так як швидко приходять в непридатність і можуть травмувати людину (вивихи або переломи пальців рук) через те, що звичайні медболи мають велику вагу і вони досить тверді.

М’яч для кроссфіту М4 – великий і м’який м’яч, який чудово лягає в руку і не здатний завдати травми спортсмену. Міцна вінілова оболонка, наповнення медболу синтепон та гумова крихта. Але не дивлячись на міцну оболонку, ці м’ячі відчувають постійне велике ударне навантаження, що при інтенсивному використанні в поодиноких випадках може призвести до пошкодження м’яча (у зоні ризику, м’ячі з великою вагою – 9 і 12 кг). Особливо якщо кидати м’ячі в “шорсткі” поверхні або з гострими елементами. У разі пошкодження м’яча, Ви можете обміняти старий м’яч на новий з невеликою доплатою.

М’яч для кидків 6 кг. Є стандартною вагою для дівчат.
М’яч для кидків 9 кг – Стандарт для чоловіків.

 

Детали

Колір

Чорний колір, Синій колір