Кільця гімнастичні (фанера) стропа 5 метрів для Кроссфіту.

1,460 грн.

Гімнастичні кільця (спортивні) відрізняються високими показниками міцності та довговічності. Вирізані із цільного листа фанери, мають гладку та приємну поверхню. Зручні у використанні та не натирають руки. Ідеально підходять для професійних спортсменів та новачків.

Перевага гімнастичних кілець М4:
– Довгі промарковані стропи 5 м з карабінами
– Чисті 30 мм діаметр кільця

Артикул: gym-ring-wood-strap Категория: Метка:

Описание

М4 пропонує гімнастичні кільця, виконані з високоякісної фанери з дотриманням усіх стандартів.

Кільця розвивають силу не гірше за турнік, а багато в чому і перевершують його. Заняття на кільцях вимагають значної фізичної сили. Для досягнення хороших результатів потрібно гармонійно поєднувати заняття на турніку, брусах та кільцях

Гімнастичні кільця рухаються у всіх 3-х вимірах, і для стабілізації Вашого тіла Вам завжди потрібно стабілізувати своє положення.
Прорахунок у силі м’язів розгойдує кільця та протилежні групи м’язів повинні виправляти помилку, щоб зупинити гойдалку. Наприклад, якщо ви допустили таку позицію, що кільце надто далеке від вашого тіла, то тепер м’язи повинні працювати, щоб повернути кільце назад ближче до тіла.
Завдяки цьому, гімнастичні кільця будують феноменальну координацію та м’язовий контроль. Крім цього, оскільки всі допоміжні м’язи задіяні, щоб тримати кільця від розгойдування, основні групи м’язів у будь-якій фазі вправи повинні працювати, щоб завершити свій рух.

За допомогою гімнастичних кілець Ви зможете урізноманітнити свої тренування та підключити м’язи стабілізатори
Зручна система кріплення (регульовані стропи) дозволяють швидко та надійно закріпити кільця на потрібній висоті. (турник, гілка,)

Підходять для занять гімнастики, workout та CrossFit-ом

Відрізняються високою надійністю. І доступною ціною.

  • суцільна конструкція, без склеювань і швів
  • матеріал: 30 мм фанера високої якості.

СТРОПИ ДЛЯ КІЛЬЦЬ

Особливу увагу при виборі кілець необхідно звернути на стропи. Існують кілька видів систем фіксацій та налаштування висоти кільця.
Але також необхідно звернути увагу на матеріал стропи. оскільки “тонкі” (самопальні) стропи за рахунок своєї фактури (дешевої стрічки) натиратимуть Вам руки в момент виконання вправ!

Детали

Вес 1.7 кг
Габариты 24 × 24 × 6 см