Замок пластик Lock-Jaw

340 грн.

Замок для грифу олімпійського Lock-Jaw

Тип кріплення – ексцентриковий затискач
Матеріал – пластик
Діаметр у закритому положенні 50 мм.
Діаметр у відкритому положенні 60 мм.
Вага двох замків – 0,4 кг.

Описание

Замки LockJaw були розроблені нещодавно і використовуються у всіх напрямках силового спорту – від простих домашніх тренувань з обтяженням до змагань з кроссфіту. Замки зроблені з цільного пластику з полімерними вставками, що сприяє надійному кріпленню на грифі і запобігає прослизу та сповзанню млинців при роботі практично в будь-яких умовах. Конструкція замків зроблена таким чином, що зняття та постановка замку практично не займає часу, ексцентриковий затискач крім того що забезпечує надійне кріплення так само легкий у використанні і для зняття замку не потрібно додаткових зусиль.
Особлива увага у сучасних тренуваннях з вільними вагами приділяється безпеці. У свою чергу, при виконанні вправ зі штангою важливим є забезпечити надійну фіксацію дисків на грифі.
У нашому інтернет-магазині ми пропонуємо купити замки Lock-Jaw за доступною ціною! Отримувати не лише результат, а й задоволення від тренувань, а також підвищити їхню безпеку.
Замки виконані з пластику, і при недбалому зверненні можуть лопнути (не рекомендується одягати замки на штангу без млинців та виконувати фізичні вправи!)