Тумба для застрибувань 50-60-75 см (Box jump). Звичайна фанера

Матеріал: Фанера сорт 2/4 (допускається наявність слідів від сучків на поверхні)
Товщина: 15 мм
Розмір: 50-60-75 см

Тумба для стрибків із фанери є універсальною завдяки тому, що має межі різної висоти: 50, 60 та 75 см. Таким чином тумбу можуть використовувати спортсмени різного рівня. Наявність внутрішнього ребра жорсткості забезпечує додаткову надійність та безпеку. Тумба виготовлена із стандартної фанери товщиною 15 мм. Доставка по всій Україні здійснюється в розібраному вигляді в комплекті з шурупами.

Артикул: plyo-box-wood Категория: Метки: , ,

Описание

Тумба фанерна для стрибків (тумба для застрибувань) має 3 грані різної висоти, що дозволяє зробити тумбу для стрибків 3в1. Тумба має межі 50 см, 60см та 75см.
Дана тумба для стрибків підійде як для індивідуального використання (заняття вдома), так і для фітнес клубів та кроссфіт залів. Основне поширення тумби для стрибків отримали в кроссфіт тренуваннях, тому часто називаються — тумба для кроссфіту
Усередині тумби є перегородка, що посилює жорсткість та надійність тумби. Тумба поставляється у розібраному вигляді та комплектується шурупами. Вага тумби 25 кг

 

Тумби для кроссфіту від М4 виготовляються з ФКМ фанери товщиною 15 мм (ФКМ — фанера підвищеної водостійкості з використання екологічно чистих компонентів та злам для її виробництва, що дозволяє її використовувати не тільки всередині приміщень, але й для виробництва меблів)

Детали

Вес 25 kg
Габариты 750 × 600 × 105 cm